NETROB yönetimi Hakan Özsoy önderliğinde Bakan Varank’la buluştu

NETROB yönetimi Hakan Özsoy önderliğinde Bakan Varank’la buluştu

Ticaret ve Ekonomi Kulübü (TEKDER) Kocaeli İl Başkanı Hakan Özsoy’un Yönetim Kurulu Başkanlığı görevini yürüttüğü NETROB Teknolojileri A.Ş, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank’la bir araya geldi.

PROJELERİ AÇIKLADI

Ticaret ve Ekonomi Kulübü (TEKDER) Kocaeli İl Başkanlığı görevinin yanı sıra NETROB Teknolojileri A.Ş Yönetim Kurulu Başkanı olan Hakan Özsoy, ekibiyle birlikte geliştirmekte olduğu ARGE projesiyle ilgili olarak Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank’a bir sunum gerçekleştirdi. Özsoy, küresel otomotiv ve yan sanayi sektöründe faaliyet gösteren NETROB Teknolojileri A.Ş’nin çalışmaları hakkında bilgi verirken Bakan Varank ile yaptıkları görüşmeyle ilgili açıklamalarda bulundu. Hakan Özsoy şu açıklamalarda bulundu:

DÜNYAYA YAYILACAĞIZ

“Sayın Bakanımız Mustafa Varank’a geliştirmekte olduğumuz ARGE projelerimiz hakkında sunumumuzu gerçekleştirdik. Kendisine projelerimize olan destekleri için teşekkür ediyoruz. NETROB, kurulduğundan bu yana global otomotiv ve yan sanayi sektöründe başarıyı hedefleyen bir şirkettir. Büyük orijinal ekipman üreticisi (OEM) ve son kullanıcı firmalarına uçtan uca endüstriyel otomasyon sistemleri ve çözümleri, robotik hatlar, fikstürler ve konveyör sistemleri sunmaktayız. Dünya çapında organizasyonumuzu genişletme hedefiyle yolumuza devam ediyoruz. Ürün çeşitliliğimiz, müşterilerimizin beklentilerini karşılamaktadır. Özellikle otomotiv, beyaz eşya, tekstil ve tier 1 üreticileri ile birçok endüstriyel sektör için sürekli sistem ve tedarikçi ortaklığına katkıda bulunmaktayız.

EKİBİMİZE GÜVENİYORUZ

NETROB’un temel yetkinliği, müşterilerin talebine göre tasarımdan üretime kadar yeni ürünler geliştirmek için gerekli teknik donanıma, bilgi birikimine ve deneyimli kadroya sahip olmaktır. Aynı zamanda müşteri ve başarı odaklı, güçlü mühendislik ekibimiz, verimli süreçlerle tasarım ve üretimde yüksek büyüme sağlamaktadır. Yönetimimiz ve ekibimizde yer alan Şeref Tosyalı, Ufuk Değer, Adem Girgin, İlhan Ceyhan ve Civan Gönül Geçgil gibi isimlerle sektöre fayda sağlayacak çalışmalarımıza devam edeceğiz. NETROB Teknolojileri A.Ş’nin ülkemize hayırlı olmasını diliyorum.”

Bu gönderiyi paylaş