Hakan Özsoy’a deprem yardımı ödülü verildi

Hakan Özsoy’a deprem yardımı ödülü verildi

Mood Dergisi’nin düzenlediği “12’inci Mood Ödülleri” töreninde AKP Kocaeli Milletvekili Aday Adayı iş insanı Hakan Özsoy’a deprem sonrası çalışmaları nedeniyle onur ödülü verildi.

İSTANBUL’DAKİ TÖRENE KATILDI
Kocaeli Ticaret ve Ekonomi Kulübü İl Başkanı Hakan Özsoy,  Kahramanmaraş depremleri sonrası lojistik şirketi üzerinden yaptığı yardım çalışmaları nedeniyle Mood Dergisi tarafından onur ödülüne layık görüldü. İstanbul Beşiktaş’taki Mustafa Kemal Kültür Merkezi’nde düzenlenen törende konuşma yapan  AKP Kocaeli Milletvekili Aday Adayı iş insanı Hakan Özsoy ödülle ilgili olarak şunları söyledi:

AFAD ÇALIŞANI OLARAK EMEK VERDİK
“Türk toplumunun böylesine zor süreçlerde birlik ve beraberliğini hep birlikte görmüş bulunuyoruz. Depremler sonrası yardım için arandığımda nakliye şirketimi tüm devlet kurumlarına tahsis ettim. Lojistik desteği o kadar önemliydi ki kendimi tüm sevkiyat konusunda koordineli olarak işin içinde buldum. AFAD’ın resmi daveti üzerine Kocaeli AFAD çalışanı olarak verdiğiniz yardımların bizlerin aracılığıyla bölgeye ulaşması çok onurlu ve şerefli bir görevdi. Bu ödülü layık görenlere teşekkür ediyorum.”

Bu gönderiyi paylaş