Hakan Özsoy iftarda protokolle buluştu

Hakan Özsoy iftarda protokolle buluştu

Kocaeli’nin sevilen genç iş adamlarından ve Haksoy A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Hakan Özsoy, düzenlediği iftar programında kent protokolü ile bir araya geldi.

‘Yılın başarılı en genç iş adamı’ ödülünü alan ve Kocaeli’de sevilen iş insanlarından olan Hakan Özsoy, Wellborn Luxury Hotel’de düzenlediği iftar programında kent protokolü ile bir araya geldi.

GENİŞ KATILIM

Kocaeli’nin sevilen genç iş adamlarından Hakan Özsoy tarafından düzenlenen iftar programına İzmit Kaymakamı Ersin Emiroğlu, Kocaeli İl Jandarma Komutanı Kıdemli Albay Osman Aslan, Cumhuriyet Savcısı Serhat Tütüncü, Vergi Dairesi Başkanı Ayhan Yaman, SGK İl Müdürü Nurettin Nacar, İŞKUR İl Müdürü Ulvi Yılmaz, İl Sağlık Müdürlüğü Personel Müdürü Coşkun Güler, İzmit Sağlık Müdürü Nazif Aksoy, KOTO Meclis Başkanı Akın Doğan, MÜSİAD Başkanı Kadir Şahin, Niğdeliler Dernek Başkanı Cumali Bozok, Atılımcı İşadamları Derneği Başkanı Yasin Akyol ve ünlü oyuncu Metin Yıldız katıldı.

YARDIM İÇİN GELDİ

Düzenlenen iftar programında misafirleri ile yakından ilgilenen Hakan Özsoy, katılan herkese teşekkür etti. Öte yandan yardımseverliği ile bilinen Hakan Özsoy gazetemize yaptığı açıklamada, “Çok değer verdiğim ve saydığım ünlü oyuncu Metin Yıldız bizimleydi bu akşam. Bizim yardımcı olmaya çalıştığımız bir aile var, Metin Yıldız onlar için bir tiyatro oyunu sergileyecek ve sergilenen oyun sonunda elde edilen geliri bizim de katkılarımızla beraber aileye bağışlayacak” şeklinde konuştu.

Bu gönderiyi paylaş